Psichologinis treniravimas: metodikos, kurias 2020-aisiais rekomenduojame įvaldyti kiekvienam

Psichologinis treniravimas – taip, perskaitėte teisingai, mūsų psichika, lygiai taip pat, kaip ir fizinis mūsų kūnas, yra treniruojama. Savo straipsniuose ir socialinių tinklų įrašuose ne kartą kalbėjome apie tai, kad sėkmingam savo tikslų siekimui (tiek sportinėje veikloje, tiek ir šiaip, gyvenime) itin didelę reikšmę turi ne tik fizinis, bet ir Read more…

Atletė Emilija Tučiūte: ledo ritulis, disciplina ir planai žaisti Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinėje

Šiandien, šiame prieš šventiniame epizode prie puodelio arbatos kartu su Monika kalbiname vos 13 metų turinčią, bet itin perspektyvią ledo ritulio žaidėją Lietuvoje Emiliją Tučiūtę. Ši jauna mergina stebina ne tik savo branda, disciplina, bet ir yra tikras įkvėpimas visiems jauniems ir vyresniems žmonėms, kaip siekti užsibrėžtų tikslų. Tam, kad Read more…

Atletas Paulius Brilinga: darbo ir poilsio režimas, treniravimosi ypatumai

Kalbiname visiems žinomą, bet mažai kam artimiau pažįstamą CrossFit atletą Paulių Brilingą. Koks jo darbo ir poilsio režimas, kaip treniruojasi, maitinasi, apie vaikystę, paauglystę, iškeistus mokslus Anglijoje į universitetą Lietuvoje, pasirinktą karjeros sritį, krepšinio karjerą ir, žinoma, CrossFit’ą. Paulių galime drąsiai vadinti kiečiausiu Lietuvoje gyvenančiu CrossFit atletu. Kas sekate CrossFit Read more…

Genų dopingas: mitas ar realybė?

Genų dopingas – turbūt viena įdomiausių ir labiausiai nerimą keliančių sporto genetikos temų. Kas tai yra? Kokios genetinio dopingo galimybės egzistuoja jau dabar? Kokia „Pasaulio antidopingo agentūros” pozicija genų dopingo klausimu? Visą tai ir dar daugiau sužinosite šiame straipsnyje! Kas yra genų dopingas ir kaip jis atsirado? Tiesą pasakius, genų Read more…